НОВИНИ БІБЛІЙНОЇ ШКОЛИ АПОСТОЛ

ІГНАТІАНСЬКИЙ ІСПИТ СУМЛІННЯ

ІГНАТІАНСЬКИЙ ІСПИТ СУМЛІННЯ (свідомості!), "МОЛИТВА ЛЮБЛЯЧОЇ УВАЖНОСТІ", "екзамен" або вправа для розпізнавання духів

ВІДНАЙТИ СЕБЕ. Замислитись, як почуваюся, заспокоїтись, із тим, що мене непокоїть входжу в присутність Бога, Котрий в Ісусі Христі дарує мені Себе в цю мить, Він дивиться на мене.

ПРОСИТИ ПРО СВІТЛО ХРИСТОВЕ, щоб я міг поглянути на цей день, що завершується, очима Бога, розпізнати правду про себе та її прийняти.

ПРИГАДАТИ ПРОЖИТИЙ ДЕНЬ. Чи я сьогодні зустрів Бога? Чи Він промовляв до мене? Із "люблячою уважністю" поглянути на те, що було цього дня: у мені, зі мною, через мене. Можна пригадувати день погодинно, згадуючи обставини, місця перебування чи зустрічі. Не потрібно робити висновків, не засуджувати, лише приймати, дозволити існування, пригадуючи день.

ЗВЕРНУТИСЯ ДО БОГА. Я розпочинаю розмову з Богом про те, що в мені ожило. За те, що було добре, я дякую; те, що зродило надію або, навпаки, засмутило, занепокоїло, причинило кривду (пристрасть, провина), я розповідаю Господу (можна скаржитись!); за те, що образило, поранило ближніх – прошу пробачення. Себе самого та все, що трапилося зі мною цього дня, ввіряю Богові та Його милосердній любові.

ДУМКОЮ СЯГНУТИ НАСТУПНОГО ДНЯ ПРОСЯЧИ ПРО СВІТЛО, просячи про силу, витривалість і рішучість у тому, що є для мене важливим на даний час.