Наша місія:
Наблизити Cлово Боже до кожного учасника школи, заохочувати і надихати заглиблюватися в Слово і жити ним.
Хто проводить?
Ведучі БША – досвідченівикладачі-біблісти, священники, богопосвячені особи та миряни, які відкрили для себе цінність Cлова Божого та хочуть допомагати іншим відкривати для себе Слово.
Лідія Москаль
Директор
Магістр богослов'я (Український католицький університет). Закінчила Львівський Національний університет ім. І. Франка, юридичний факультет та сертифіковану програму «Управління неприбутковими організаціями» Інституту лідерства та управління УКУ. Працювала в центрі підтримки людей з особливими потребами «Емаус» (УКУ) та в центрі Св. Домініка. Співпрацює зі Згромадженням Сестер Св. Йосифа де Сен-Марк.
о. Михайло Станчишин
Духовний супроводжуючий Біблійної школи Апостол,
реколектант
Священник, член Товариства Ісуса (єзуїти), біритуаліст (служіння в двох обрядах), кандидат наук з богослов’я, доцент екуменічного та догматичного богослов’я Теологічного Інституту ім. св. Й. Більчевського.
Проводить класичні (8-ми денні) ігнатіянські духовні вправи (реколекції) в Україні та закордоном. Засновник Школи Ігнатіянського Духовного Супроводу «Ініго». Віцедиректор Школи Духовного Проводу «Єлеазар». Духовно супроводжує богопосвячених осіб та Спільноту Мамо-Апостолок (СМА) в Україні.
Улюблені заняття: контемплятивне споглядання природи та слухання людей і музики, фотографування, плавання (батерфляй), скандинавська ходьба.
Галина Теслюк
Авторка і ведуча
кандидатка наук з богослов’я, доцентка кафедри біблійних наук філософсько-богословського факультету УКУ, докторантка Каліфорнійського університету в Берклі і Консорціуму вищих богословських студій, США. Керівниця Центру жіночих студій в УКУ. Заміжня. Разом із чоловіком виховує двох синів (4 і 15 років).
Членкиня Асоціації батьків передчасно народжених дітей "Ранні пташки". Разом з однодумцями організовує зустрічі для батьків поспішайок “Посиденьки з любов'ю”. Також проводить тренінги для батьків і родин, що переживають перинатальні і ментальні втрати.

Марія Хома
Авторка та ведуча
Старша викладачка кафедри Біблійних наук УКУ, викладачка Катехитично-педагогічного інституту УКУ у Василіанській Семінарії.Закінчила УКУ та Папський Григоріанський Університет у Римі. Цікавиться сучасною інтерпретацією Біблійних текстів, біблійною географією та археологією, міжрелігійним діалогом
НАШІ ЦІЛІ
Щоб кожен учасник школи через уважне заглиблення в Святе Письмо навчився:
- слухати Бога;
- зберігати Його Cлово у своєму серці;
- роздумувати над ним;
- будувати на Ньому своє життя;
- виконувати його;
- допомагати іншим заглиблюватися в Писання
Щодня
Щомиті
Всюди

Яка програма?

БША складається з тематичних курсів тривалістю від одного до кількох місяців. Зацікавлені особи можуть вибрати для себе один курс або декілька курсів одночасно.


Кожен курс складається з теоретичної частини (онлайн-уроки), зустрічей з викладачами та домашніх завдань.

Для кого?

Для молоді та дорослих, які прагнуть краще зрозуміти Cлово Боже та будувати на ньому своє життя.

Завдання, які ми перед собою ставимо:

систематична організація та проведення біблійних курсів на різноманітні актуальні теми.
залучення найкращих спеціалістів для проведення біблійних курсів.
«біблійне просвітництво» - пробудження зацікавленості словом Божим.
розгляд важливих тем сучасності через призму слова Божого.
дати практичні навички для особистого читання та вивчення слова Божого, щоб Біблія стала доступною та зрозумілою кожному.
заохочення та спонукання людей до регулярного читання та роздумів над словом.