ЖІНКИ БІБЛІЇ
історії натхнення для сучасних жінок

Частина І. Старий Завіт
Частина ІІ. Новий Завіт

Ви хочете краще зрозуміти себе і своє покликання?

Кожна жінка є унікальною, і у кожної є своє покликання в житті. Ми можемо краще зрозуміти себе і своє покликання, вивчаючи історії жінок зі Старого та нового завітів. Ці історії можуть показати нам, як Бог працює в житті жінок, і як ми можемо знайти своє місце в Його плані.

ЦІНА КУРСУ 1400 ГРН.

Після оплати ви отримаєте доступ відразу до всіх відео на вказану електронну пошту, і зможете проходити цей курс у своєму темпі. Доступ до відео зберігається пів року.

Курс "Жінки Біблії" - це ваш шанс побачити себе в новому світлі.

Ви дізнаєтеся, як Бог бачить жінок, і як Він хоче, щоб ми жили. Ви побачите, що Бог дає жінкам силу, мудрість і благодать для того, щоб вони могли реалізувати своє покликання в житті.
Цей курс допоможе вам краще зрозуміти себе, свої сильні і слабкі сторони, свої таланти та можливості. Він допоможе вам знайти своє місце в світі та стати щасливішою.

Illustration

Жінки Біблії

Навчання на курсі дасть вам можливості ДЛЯ:

 • Illustration

  ДУХОВНОГО РОСТУ

  ви поглибите своє розуміння Бога і Його Слова, навчитеся краще молитися і читати Біблію.

 • Illustration

  ОСОБИСТОГО РОЗВИТКУ

  ви краще зрозумієте себе, свої сильні та слабкі сторони, розвинете свої таланти та можливості.

 • Illustration

  РОСТУ В ЧЕСНОТАХ

  ви навчитеся бути більш милосердною, співчутливою та відданою.

Хочете побачити себе в новому світлі?

Курс "Жінки Біблії" допоможе вам у цьому!Пориньте в історії жінок, які були схожими на вас та дізнайтесь, що вас відрізняє. .Навчіться бачити свою цінність і неповторність.Почніть свою подорож до себе сьогодні.

Illustration

АВТОРка КУРСУ

Галина Теслюк

КАНДИДАТКА НАУК З БОГОСЛОВ’Я, ДОЦЕНТКА КАФЕДРИ БІБЛІЙНИХ НАУК ФІЛОСОФСЬКО-БОГОСЛОВСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ УКУ, ДОКТОРАНТКА КАЛІФОРНІЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ В БЕРКЛІ І КОНСОРЦІУМУ ВИЩИХ БОГОСЛОВСЬКИХ СТУДІЙ, США.
КЕРІВНИЦЯ ЦЕНТРУ ЖІНОЧИХ СТУДІЙ В УКУ. СФЕРА НАУКОВИХ ЗАЦІКАВЛЕНЬ – БІБЛІСТИКА, КУЛЬТУРНА ПАМ’ЯТЬ, ЖІНОЧІ СТУДІЇ, ІСТОРІЯ ДАВНІХ БЛИЗЬКОСХІДНИХ ДЕРЖАВ.
ЗАМІЖНЯ. РАЗОМ ІЗ ЧОЛОВІКОМ ВИХОВУЄ ДВОХ СИНІВ.
ЧЛЕНКИНЯ АСОЦІАЦІЇ БАТЬКІВ ПЕРЕДЧАСНО НАРОДЖЕНИХ ДІТЕЙ "РАННІ ПТАШКИ". РАЗОМ З ОДНОДУМЦЯМИ ОРГАНІЗОВУЄ ЗУСТРІЧІ ДЛЯ БАТЬКІВ ПОСПІШАЙОК “ПОСИДЕНЬКИ З ЛЮБОВ'Ю”. ТАКОЖ ПРОВОДИТЬ ТРЕНІНГИ “БЕЗПЕЧНЕ МІСЦЕ” ДЛЯ ДЛЯ БАТЬКІВ І РОДИН, ЩО ПЕРЕЖИВАЮТЬ ПЕРИНАТАЛЬНІ ВТРАТИ. УЛЮБЛЕНІ ЗАНЯТТЯ: ЧИТАННЯ, ПІЛАТЕС, ВИРОЩУВАННЯ КВІТІВ.
ЛЮБИТЬ ПОДОРОЖУВАТИ І ЗНАЙОМИТИСЯ З НОВИМИ КУЛЬТУРАМИ ТА СУСПІЛЬСТВАМИ.

НА КУРСІ

Heading photo

ЖІНКИ БІБЛІЇ

ВИ ДІЗНАЄТЕСЯ:

● Жінки в Біблії - це не лише дружини та матері, а й сильні, сміливі та мудрі особистості, які відігравали важливу роль у житті свого народу.● Біблія дає нам різні образи жінок, які можуть бути прикладом для наслідування.● Курс допоможе по-новому подивитися на себе і своє місце в світі.

Heading photo

ЖІНКИ БІБЛІЇ

ДЛЯ ВСІХ, ХТО:

● шукає натхнення і приклад для наслідування у жінок, які жили в минулому, курс "Жінки Біблії" буде справжнім відкриттям.● зацікавлений у вивченні Біблії з жіночої точки зору, цей курс допоможе зрозуміти, що Біблія має сказати жінкам сьогодні.● хоче по-новому подивитися на себе і своє місце в світі, курс допоможе знайти відповіді на важливі питання.

У ПРОГРАМІ КУРСУ

ЧАСТИНА І. СТАРИЙ ЗАВІТ

● Хто вони - жінки Старого Завіту?● Як вони жили?● Як давали собі раду в минулому?● Як реалізовували свої плани?● Що робили, щоб досягти успіху, щоб подолати труднощі та виклики?● Як вони любили та прощали?● Чи можуть їхні історії бути історіями натхнення для нас сьогодні?

Illustration

ТЕМА 1. ЛЕКЦІЯ 1 і 2

ЄВА – РОДОНОЧАЛЬНИЦЯ ЛЮДСТВА. МАТИ ГРІХА І СПАСІННЯ. 

ПОГОВОРИМО ПРО БІБЛІЙНЕ РОЗУМІННЯ ПОКЛИКАННЯ ЖІНКИ. ЧОМУ ЛЮДИНУ СТВОРЕНО ЧОЛОВІКОМ І ЖІНКОЮ НА ОБРАЗ БОЖИЙ? ЩО ОЗНАЧАЄ “ДОПОМОГА ВІДПОВІДНА ЙОМУ”? ЧОМУ ЖІНКУ ТЯГТИМЕ ДО ЧОЛОВІКА І ВОНА У БОЛЯХ РОДИТИМЕ? ЯКИЙ Є БОЖИЙ ЗАДУМ ЩОДО ЖІНКИ.

Illustration

ТЕМА 2. ЛЕКЦІЯ 3 і 4

САРА, РЕБЕКА, АННА (МАТИ САМУЇЛА). ВІРНІ ДРУЖИНИ ТА ЛЮБЛЯЧІ МАТЕРІ.

ЩО ОЗНАЧАЛО БУТИ ДОБРОЮ ДРУЖИНОЮ У ДАВНІ БІБЛІЙНІ ЧАСИ? ЯК ЖІНКИ ДОЛАЛИ ТРУДНОЩІ З НЕПЛІДНІСТЮ ТА ДІТОРОДЖЕННЯМ? ЯК ПІКЛУВАЛИСЯ ПРО ДІТЕЙ ТА ВИХОВУВАЛИ ЇХ?

Illustration

ТЕМА 3. ЛЕКЦІЯ 5 і 6

МІРІАМ І ДЕВОРА. ПРОРОЧИЦІ ТА ДУХОВНІ ЛІДЕРКИ НАРОДУ. 

ЖІНКИ МОЖУТЬ ЗМІНЮВАТИ ІСТОРІЮ СВОГО НАРОДУ. ВОНИ НА РІВНІ З ЧОЛОВІКАМИ ВПЛИВАЮТЬ НА ЕПОХАЛЬНІ ПЕРЕМІНИ, ФОРМУЮТЬ СВІТОГЛЯД ТА ЦІННОСТІ, НАДИХАЮТЬ І ПІДТРИМУЮТЬ ІНШИХ У ЧАС ПЕРЕМІН.

Illustration

ТЕМА 4. ЛЕКЦІЯ 7 і 8

АГАР ТА ЕСТЕР. ІСТОРІЯ ЖІНОК У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ СИТУАЦІЯХ. 

ПОГОВОРИМО ПРО ДВОХ ЖІНОК, ЧИЄ ЖИТТЯ ЗАЛЕЖАЛО ВІД ВОЛІ ЧОЛОВІКА. ЯКИМИ БУЛИ ЇХНІ ДІЇ? ЩО ТАКЕ ЖІНОЧА СОЛІДАРНІСТЬ І ДО ЧОГО ПРИЗВОДИТЬ ЇЇ ВІДСУТНІСТЬ? ЩО БОГ ВІДКРИВАЄ НАМ ПРО ЦЕ ЧЕРЕЗ ПИСАННЯ?

Illustration

ТЕМА 5. ЛЕКЦІЯ 9 і 10

ТАМАР, РАХАВ, ВЕТСАВІЯ. ЖІНОЧА СЕКСУАЛЬНІСТЬ ТА ЇЇ СПРИЙНЯТТЯ У СУСПІЛЬСТВІ.

БУВАЮТЬ МОМЕНТИ, КОЛИ ЖІНКАМ ДОВОДИТЬСЯ РЯТУВАТИ ВЛАСНУ СІМ'Ю ЧИ ДОБИВАТИСЯ ЗАКОННОГО ПРАВА ВИКОРИСТОВУЮЧИ ВЛАСНЕ ТІЛО. НА ЩО НАРАЖАЮТЬ СЕБЕ ЖІНКИ ТАКИХ СИТУАЦІЯХ? ЧОМУ ТАМАР ТА РАХАВ, ПОПРИ СКАНДАЛЬНІСТЬ ЇХ ІСТОРІЙ, ВКЛЮЧЕНІ ДО РОДОВОДУ ІСУСА ХРИСТА?

Illustration

ТЕМА 6. ЛЕКЦІЯ 11 і 12

РУТ ТА НОЕМА. ІСТОРІЯ ЖІНОЧОЇ СОЛІДАРНОСТІ ТА ВЗАЄМОПІДТРИМКИ.

ЧОГО НАВЧАЄ НАС КНИГА РУТ ПРО СТОСУНКИ МІЖ НЕВІСТКОЮ ТА СВЕКРУХОЮ? ЧИ МОЖЛИВЕ ПРИЙНЯТТЯ ІНШОЇ БЕЗ СУПЕРНИЦТВА? ЯКОЮ Є ЖІНОЧА СОЛІДАРНІСТЬ? ЯК ДОЛАННЯ СТЕРЕОТИПІВ ДОЗВОЛЯЄ ВИБУДОВУВАТИ ЯКІСНІ СУСПІЛЬНІ СТОСУНКИ. 

Illustration

ТЕМА 7. ЛЕКЦІЯ 13 і 14

ЯЕЛЬ ТА ЮДИТ. ВІДВАЖНІ ЖІНКИ.

ЯК ЖІНКИ ДАВАЛИ СОБІ РАДУ В ЧАС НАСИЛЬСТВА ТА ВІЙНИ? ЯКІ РІШЕННЯ ТА ДІЇ ДОВОДИЛОСЯ ЖІНКАМ ВЧИНЯТИ, АБИ ВРЯТУВАТИ БЛИЗЬКИХ ЛЮДЕЙ ТА НАРОД В ЦІЛОМУ?

Illustration

ТЕМА 8. ЛЕКЦІЯ 15 і 16

ЖІНОЧІ ОБРАЗИ ЯК МЕТАФОРА: МУДРІ ПОРАДНИЦІ ТА СИЛЬНІ ЖІНКИ.

ЯКИМ БАЧИЛИ БІБЛІЙНІ АВТОРИ ІДЕАЛ ЖІНКИ? ЧОМУ ЖІНКА АСОЦІЮЄТЬСЯ З МУДРІСТЮ ТА ЖИТТЄВОЮ ВІДВАГОЮ? ЩО ОЗНАЧАЄ "СИЛЬНА ЖІНКА” У КНИЗІ ПРИПОВІДОК 31.

ЧАСТИНА ІІ. НОВИЙ ЗАВІТ

Illustration

ТЕМА 1. ЛЕКЦІЯ 1

НОВИЙ ЗАВІТ І ЖІНКИ У НЬОМУ

ВСТУПНА ЛЕКЦІЯ ПРО ФОРМУВАННЯ КНИГ НОВОГО ЗАВІТУ ТА ЗАГАЛЬНОЮ РОЗПОВІДДЮ ПРО ЖІНОК У НОВОЗАВІТНИХ ТЕКСТАХ.

Illustration

ТЕМА 2. ЛЕКЦІЯ 2

АПОСТОЛ ПАВЛО ПРО ЖІНОК

ЧАСТО, КОЛИ ВИРИНАЄ ТЕМА СТАВЛЕННЯ ПАВЛА ДО ЖІНОК, ТО ПЕРШЕ, ЩО СПАДАЄ НА ДУМКУ - ВИСЛІВ “НЕХАЙ ЖІНКА В ЦЕРКВІ МОВЧИТЬ.” ЧИ ДІЙСНО ПАВЛО САМЕ ТАК СПРИЙМАВ РОЛЬ ЖІНОК У ЦЕРКВІ? ПОГЛЯНЕМО НА ПАВЛОВІ ПОСЛАННЯ І ПРОАНАЛІЗУЄМО ЙОГО СТАВЛЕННЯ ДО ЖІНОК. 

Illustration

ТЕМА 3. ЛЕКЦІЯ 3

ЖІНКИ У ХРИСТОВИХ ПРИТЧАХ

ПРИТЧ, ДЕ ЗГАДУЄТЬСЯ ПРО ЖІНОК, Є ЛИШЕ ЧОТИРИ. ХРИСТОС НАВОДИТЬ ПРИКЛАДИ ІЗ ЖИТТЯ ЖІНОК. НИМИ УНАОЧНЮЄ ВАЖЛИВІ БОГОСЛОВСЬКІ ІДЕЇ. ЧОМУ І ЯКІ САМЕ, ПОГОВОРИМО ПІД ЧАС ЛЕКЦІЇ. 

Illustration

ТЕМА 4. ЛЕКЦІЯ 4

ЖІНКИ НА СОЦІАЛЬНОМУ МАРГІНЕСІ

ЯК ЦЕ БУТИ ТАВРОВАНОЮ ЧЕРЕЗ СОЦІАЛЬНИЙ СТАТУС, НЕ ПРИЙНЯТОЮ ЧЕРЕЗ ЕТНІЧНЕ ПОХОДЖЕННЯ. І ВОДНОЧАС МАТИ ВІДВАГУ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ІСУСА, ШУКАТИ ВІДПОВІДЕЙ.

Illustration

ТЕМА 5. ЛЕКЦІЯ 5

ЖІНКИ ТА СЕКСУАЛЬНІСТЬ

ЖІНОЧА ТІЛЕСНІСТЬ У МИНУЛІ ЧАСИ БУЛА ОБ'ЄКТОМ ЯК ЗАХОПЛЕННЯ, ТАК І ЗАСУДУ. ЖІНОЧЕ ТІЛО КОНТРОЛЮВАЛОСЯ ЗАКОНАМИ. ЖІНКУ БУЛО ЛЕГШЕ ЗВИНУВАТИ У ЧУЖОЛОСТВІ ТА ЗАСУДИТИ, БО ЖІНКА СПРИЙМАЛАСЯ ЯК СЛАБКА СТАТЬ СХИЛЬНА ДО ГРІХА. ХРИСТОС НЕ ВИПРАВДОВУЄ ГРІХА, АЛЕ НАВЧАЄ ПО-ІНШОМУ ДИВИТИСЯ НА СИТУАЦІЇ.

Illustration

ТЕМА 6. ЛЕКЦІЯ 6

МАРТА І МАРІЯ, ЧОГО НАВЧАЄ ЦЯ ІСТОРІЯ

ІСТОРІЯ ПРО МАРТУ І МАРІЮ ВЧИТЬ НАС ДРУЖБИ У СКЛАДНИХ СИТУАЦІЯХ. ЦЯ ІСТОРІЯ МОЖЕ СЛУГУВАТИ ПРИКЛАДОМ ВАЖЛИВОСТІ ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ ТА СПІВПРАЦІ У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ. ПОГОВОРИМО ЯК ГЕРОЇНІ РОЗВИВАЮТЬ СВОЇ ОСОБИСТОСТІ ЧЕРЕЗ ВЗАЄМОДІЮ ОДНА З ОДНОЮ ТА ВИРІШЕННЯ ЖИТТЄВИХ СИТУАЦІЙ. 

Illustration

ТЕМА 7. ЛЕКЦІЯ 7

ЖІНКИ-МИРОНОСИЦІ ТА ЇХ СВІДЧЕННЯ У ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ РОЗПОВІДЯХ

ЖІНКИ СУПРОВОДЖУВАЛИ ХРИСТА ВІД ПОЧАТКУ ЙОГО МІСІЇ. ВОНИ БУЛИ ПОРУЧ В МОМЕНТ ГАНЕБНОЇ СМЕРТІ, І ЩОЙНО ЗМОГЛИ, ПОБІГЛИ ДО ГРОБУ НАМАСТИТИ ТІЛО ІСУСА. ЄВАНГЕЛЬСЬКІ РОЗПОВІДІ ОПОВІДАЮТЬ НАМ ПРО ЖІНОЧУ ВІДВАГУ, ЇХ ГЛИБОКУ ВІРУ У ХРИСТА ТА ВІРНІСТЬ ІСУСОВІЙ СПРАВІ.

Illustration

ТЕМА 8. ЛЕКЦІЯ 8

ЖІНКИ МІСІОНЕРКИ ДОБРОЇ НОВИНИ

У ДІЯННЯХ АПОСТОЛІВ РОЗПОВІДАЄТЬСЯ ПРО ПОШИРЕННЯ ДОБРОЇ НОВИНИ ПІСЛЯ ВОЗНЕСІННЯ ІСУСА ХРИСТА Й ЗІСЛАННЯ СВЯТОГО ДУХА. ЄВАНГЕЛИСТ ЛУКА ОПИСУЄ, ЯК ЖІНКИ ПРИЙМАЛИ ДОБРОНУ НОВИНУ І САМІ В РІЗНИЙ СПОСІБ ДОЛУЧАЛИСЯ ДО ПОШИРЕННЯ ХРИСТИСТВОЇ НАУКИ.

ціна КУРСУ 1400 грн.

Після оплати ви отримаєте доступ на вказану електронну пошту до всіх відео, і зможете проходити цей курс у своєму темпі. Доступ до відео зберігається пів року.

свідчення

Що говорять учасники курсу

Кристина Соланська

Учасниця курсу

Слава Ісусу Христу!
Наприкінці минулого року мала змогу проходити прекрасний курс пані Галини Теслюк "Жінки Біблії" від Біблійної школи Апостол. Навчання проходило в дуже цікавій та невимушеній формі...

Лютий 21, 2021

Христина Ігнацевич

Учасниця курсу

Курс "Жінки Біблії: історії натхнення для сучасних жінок" мені дуже сподобався. Він допоміг отримати відповіді на безліч запитань. Заохотив читати Святе Письмо і розуміти його, а ще мотивував застосовувати його в реальному житті...

Лютий 26, 2021

Наталія Сікевич

Учасниця курсу

Дуже дякую за цікавий і корисний курс! Він змусив мене поглянути на багато речей геть під іншим кутом. Знала історії цих жінок, але ніколи не приміряла на сьогодення. Дуже цікавий досвід і мотивація для роздумів...

Квітень 25, 2021

Анна Чудовська

Учасниця курсу

Біблія для мене є тією книгою, яку чим більше вивчаєш, тим більше пізнаєш її глибини та мудрість. Завершила участь у дуже цікавому курсі "Жінки Біблії: Історії натхнення для сучасних жінок"...

Лютий 18, 2021

Наталія Николишин

Учасниця курсу

Нещодавно брала участь у курсі "Жінки Біблії: історії натхнення для сучасних жінок".Хочу висловити велику вдячність усім, хто долучився до створення цього курсу.Особливо дякую п. Галині Теслюк, ведучій та авторці курсу...

Лютий 23, 2021

Галина Смакула

Учасниця курсу

Дякую за цікавий курс "Жінки Біблії: історії натхнення для сучасних жінок"! Дуже корисний досвід жінок Старого Завіту для практичного використання сьогодні. Бог і сьогодні діє в нашому житті так само, як і в житті цих жінок...

Лютий 17, 2021